Omadused - Tachofy

Omadused


Tachofy on juhtidele ja ettevõtjatele

Tachofy on terviklik süsteem digitaalsete andmete haldamiseks ja nende kasutamiseks oma äriprotsesside arendamisel. On aeg hakata kasutama uudset tehnoloogiat oma ettevõtte arendamiseks!

Tee Algust!

Sobib digimeeriku andmetega

Juhtide ülevaade

Sõidukulude hüvitised

Riski hinnang & Rikkumiste tendents

Planeeri järele jäänud tööaega

Nutitelefoni rakendus

Automaatne palgarahade arvutamine

Andmetele ligipääs läbi API


Sobib Sõidumeeriku Andmetega

Veendu, et su töötajad ei eksiks Euroopa Nõukogu määruste vastu. Jälgi sõidumeeriku ning juhtide andmeid Tachofyga. Seeläbi saad silma peal hoida päevastel ning iganädalastel sõidu- ning puhkeaegadel, et ennetada suuri trahve.


Tööaja Direktiiv

Tachofy aitab jälgida vastavust üldisele EU tööaja direktiivile, et ettevõte ja juhid ei rikuks reegleid ja vastaksid minimaalsetele tervise- ja ohutusnõuetele.

Rikkumiste tendents ja riskihindamine

Vaata juhi riskireitingut rikkumiste kohta, et näha, kas rikkumiste arv väheneb. See on selleks, et ennetada suuri trahve, mis vastasel korral sind ähvardavad. Jälgi ettevõtte üldist rikkumiste statistikat, et näha, kas juhtide rikkumised suurenevad või vähenevad. Sel viisil tead täpselt kuidas juhte suunata.


Järele Jäänud Tööaeg

Tachofy arvutab automaatselt järele jäänud tööaja, võttes arvesse erinevaid aspekte. Jälgi juhtide järele jäänud tööaega, ööpäevast ning iganädalast puhkeaega ja muid vajalikke näitajaid ühelt lihtsalt ekraanilt. See kõik hoiab kokku aega ning kulusid ja mis peamine, aitab suurendada ettevõtte jõudlust.

Arhiveeri allalaetud andmed

Kasuta Tachofy rakendust turvaliseks kohaks, kus andmeid hoida. Igal ajal lihtsasti ligipääsetav.

Alusta oma 30 päevase prooviperioodiga

Peale 30 päevast prooviperioodi saadetakse teile arve vastavalt kasutajate arvule, mis on teie kontoga seotud.
Saa hoiatusteavitusi

Saa teavitusi lähenevate allalaadimise tähtaegade kohta. Samuti juhikaartide aegumiste ning sõidumeeriku taatlemistähtaegade lähenemisest. Teavitused lihtsustavad planeerimist ja seisavad hea selle eest, et ükski tähtaeg ei läheks üle.

Automaatne palgarahade arvutamine

Tachofy abil saad palgarahad automaatselt arvutada. Enam ei pea seda tööd käsitsi tegema. Tachofy kogub info juhi töö- ja puhkeaja järgi, eraldades päeval ja öösel tehtud töö ning võtab arvesse eriolukordi nagu näiteks juhi viibimist välisriikides.

Sõidukulude hüvitised

Arvuta sõidukulude tasude suurust sõidumeerikusse sisestatud andmete järgi. Tööpäeva algus ning lõpp-punktide märkimise aeg ning riigitähised teevad Tachofy abil tasude arvutamise lihtsaks.

Andmetele ligipääs läbi API

Loo enda vajadustele põhinevaid API liidestusi, et automatiseerida palgaarvestust, sõidumeerikute taatluste planeerimist ning muid enda tööks vajalikke süsteeme. On aeg hakata kasu lõikama kaasaegsetest võimalustest.

  • Tachofyga saame silma peal hoida juhikaartide ja sõidumeerikute allalaadimistel. Samuti sõidumeerikute taatlemise kuupäevadel. Lisaks kasutame Tachofyd andmete turvaliseks hoiustamiseks. Ernest, Ettevõte juhatuse liige  
  • Kasutame Tachofyd, et kontrollida kuidas juhid korraldavad oma töö- ja puhkeaegu. Tachofy abil tuvastasime juhtide eksimused. Nüüd saame juhte koolitada ja seeläbi vältida saadavaid trahve kui neid tee peal kontrollitakse. Girts, Charterway, Juhatuse Esimees


Alusta 30 päevase prooviperioodiga